1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.
  2. WoM2 folosește aplicația Discord. Alătură-te acum!

Actualizare v14.0

Discuție în 'Actualizări Joc' creată de DeadSoul, 21 Apr 2018.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. DeadSoul

DeadSoul Game Master Membru personal Game Masters

Aprecieri primite:
    213
    Noutățile actualizării

• Am adăugat Yin. Puteți găsi toate informațiile necesare în subiectul dedicat Schimbării Monedei.
      • Yin nu poate fi folosit în negocieri încă deoarece nu am avut timp să-l introducem în această actualizare, aceasta fiind mult mai încărcată decât ne-am așteptat. Va apărea cu siguranță Joi, săptămâna viitoare.
      • Poți schimba oricând Yin cu Yang și viceversa dând click pe iconița bănuțului din colțul de jos al inventarului.
    • Steagul Alb
      • De acum are 60 de secunde timp de așteptare între utilizări.
      • Nu te mai face complet invizibil, doar semi-transparent.
      • Am remediat o eroare prin care atacând sub efectul acestuia, invizibilitatea nu dispărea.
    • Citind orice tip de carte (Conducere, Combo, etc.) nu mai necesită experiență.
    • Voucherele MD nu mai pot fi vândute în magazine.
      • Acestea pot fi încă negociate între jucători.
    • Pergamente Resetare Status ale Animăluțului de Companie
      • Disponibile de mâine seară (21 Aprilie) în magazinul special.
      • Permite să resetezi întreg progresul unui singur status al animăluțului tău.
    • Tărâmul Dragonului de Apă aduce acum jucătorii la intrarea în temniță în loc să îi teleporteze în orașul de care aparțin.
    • Șansa de a primi o Cheie Suflet Cristal în Catacombele Diavolului crește în raport cu monștri uciși.
    • Razador oferă acum 10 cufere comoară în loc de 6.
    • O mai ușoară îmbunătățire Piatră Înflăcărată
      • Cost: 50.000 -> 250.000 Yang
      • Șansă de succes: 20% -> 70%
    • Modificări Nemere pentru Șamanii Forței Luminii
      • Loviturile magiilor oferă acum cu 14% mai multe daune.
      • Loviturile normale oferă acum cu 23% mai multe daune.
    • Îmbinare:
      • Secretele (Arte) pot fi acum îmbinate.
      • Bera, Lykos, Tigris, Scrofa, Copacul Antic, Căpitanul Brutal, Țestoasa de Piatră și Baroneasa Arahnidelor oferă acum cufere ce pot fi îmbinate.
    • Timpul minim de a prinde un pește cu Undița este de acum 15 secunde, scăzut de la 20 de secunde.
    • Am remediat efectul Aurei Sabiei și Lamei Electrice de a nu dispărea de la jucătorii care schimbau arma în timp ce se dezactiva.
    • Am remediat cufărul lui Razador ce oferea experiență bonus în loc de Mânușa Tâlharului.
    • Remedieri Mesaje Private
      • Nu mai este posibil să trimiți mesaje private fără a avea o țintă.
      • Numele jucătorilor nu ar trebuie să mai fie cu litere mici în toate situațiile.
    • Am remediat efectul de amintire al prețurilor de la Mănunchiul de Mătase din a fi activ la jucătorii care nu l-au cumpărat.
      • Am schimbat iconița obiectului și efectul.
    • Am remediat câteva erori și nume ale frizurilor din fereastra de costume.
    Cu drag,
    Echipa WoM

patrikschinteie apreciază asta.
  2. DeadSoul

Aprecieri primite:
    213
    Ce urmează?
    Asta va fi pe scurt! Joia viitoare, Tărâmul lui Meley va fi adăugat în joc, împreună cu câteva obiecte noi folositoare ce vor veni din temnița ei. Pe lângă acestea, vom adăuga Yin în unele părți ale jocului, așa cum am explicat în subiectul Schimbării Monedei. Ceva mai târziu, după săptămâna viitoare, vom lucra, de asemenea, la o Arenă PvP. Vă vom ține la curent în curând!

Sperăm să vă placă!

patrikschinteie și bb25 apreciază asta.
  3. DeadSoul

Aprecieri primite:
    213
    patrikschinteie apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta