Actualizare v13.2 | WoM2 Romania Forum

Actualizare v13.2

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Nirami

Senior Game Master
Bun gasit,

Aceasta actualizare este o continuare a v13.1 (topicul unde gasesti modificarile facute in aceasta saptamana). Sa incepem!
  • Primavara este aici si ea aduce cateva flori noi in orasele principale.
    • Vom mentine aceste modificari pentru o vreme, chiar daca Evenimentul de Paste se termina.
  • Modificari ale optiunii Azrael Bounty (Alchimist)
    • Crearea Buc. Suflet Cristal Dur si Lingou Arg Însuflețit costa acum 50k Yang.
    • Accesoriile Suflet Cristal au sansa de reusita garantata.
  • Fructele Cerurilor pot fi acum stivuite.
  • Comorile Azrael/Razador acum au iconite noi.
  • Meniul Evenimentului Ziua Cartii se inchide automat daca te indepartezi de Soon.
  • A fost reparata o problema a Comorii lui Razador cand aceasta continea "nimic" si nu consuma cutia.
    • Manusa Talharului valabila pe cont este acum corect acordata.
  • A fost reparata o problema a intrarii in Temnita Naaga, atunci cand nu era afisat corect mesajul - eroare.
  • A fost reparata o problema a mesajelor private in joc, care nu ajungeau la destinatar.Problema stiuta: numele mesajelor private sunt scrise cu litera mica, chiar daca ele sunt de fapt cu litera mare (va fi reparata la o mentenanta urmatoare).
  • Au fost inlaturate anumite parti ale misiunii "Sunete din Mina" de la anumite NPC-uri din afara oraselor.
  • A fost reparata problema care cauza o eroare (deconectare de pe server) provenita de la distribuirea obiectelor in grup.
Toate cele bune,
Echipa Wom2.

Nirami

Senior Game Master
Bun gasit,

Am adus unele modificari Evenimentului de Paste:
  • In Tara Gigantilor apare doar un singur Ou de Paste.
    • Nota tehnicienilor: Comparativ cu alte harti, Tara Gigantilor este prea mica pentru a putea avea acelasi numar de oua ca si celelalte harti.
  • Am reparat diferentele de nivel din Tara Gigantilor si Campul cu Serpi, care erau inversate.
    • Jucatorii pot acum culege Ouale de Paste din Campul cu Serpi de la nivel 35, asa cum am intentionat.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Sus